Filmy kobieca nagość, relacja mąż-żona

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, relacja mąż-żona. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Chrzest

6,9
Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka, przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się też jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Wie, że głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się o niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.
Czteroosobowa czarna rodzina z klasy robotniczej stara się podtrzymać na duchu i realizować swoje marzenia przez kilka miesięcy po wyborze prawicowego prezydenta w Brazylii, człowieka, który reprezentuje wszystko, czym nie jest.
Mężczyzna i kobieta, oboje przed czterdziestką, po latach rozłąki przypadkowo spotykają się na ślubnym przyjęciu u znajomych. Kiedyś byli małżeństwem, ale wówczas nie potrafili dojść do porozumienia w dość istotnych dla obojga sprawach. Zdecydowali się na rozwód. Ich drogi się rozeszły. Teraz, gdy minęło wiele lat, okazuje się, że ta długa rozłąka wpłynęła na nich w nieoczekiwany sposób... Na przyjęciu ona martwi się, że nie pasuje do stroju druhny, który ma na sobie. On przypatruje się jej z wciąż rosnącym zainteresowaniem. Kiedy ona nerwowo szuka miejsca, w którym można zapalić papierosa, on niespodziewanie prosi barmana, aby życzył mu szczęścia. Za chwilę widzimy ich siedzących razem przy stoliku. Tak rozpoczyna się gra słów, spojrzeń i wspomnień, z których wyłania się obraz dwojga ludzi na kilku etapach życia, zmagających się z tak naturalną dla człowieka potrzebą miłości, bliskości i akceptacji. Przypadkowe spotkanie sprawia, że między dawnymi małżonkami wybucha namiętność silniejsza i głębsza niż sami mają odwagę się do tego przyznać.


29-letnia Mathilde (Sandrine Kiberlain), kleptomanka, tylko pozornie jest szczęśliwą, od kilku dni doświadcza dziwnych omdleń. Mieszka w pięknym apartamencie, wychowuje synka, pracuje w biurze prawnym swojej matki, a jej mąż Nico (Vincent Lindon) robi sukcesywnie karierę jako chirurg. Na jednym z przyjęć spotyka tajemniczego lekarza psychiatrę (Francois Berleand), który leczy ją hipnozą. Gdy ona się poprawia na zdrowiu, jej mąż Nico nie. Ma nawet problemy z rozpoznaniem swojej żony, zwłaszcza gdy ma orgazm, gdy jest z nią w łóżku. Więc też on idzie do psychiatry, ale terapia wydaje się nie działać...
Teheran, czerwiec 2009 roku. Opozycja zarzuciła władzy sfałszowanie wyników wyborów prezydenckich. W proteście ludzie wyszli na ulicę. Według nieoficjalnych danych w wyniku kilkudniowych starć ze służbami bezpieczeństwa zginęło ponad 100 osób. Jedno z mieszkań w stolicy staje się miejscem schronienia dla kobiety i mężczyzny, którzy chcą poinformować świat o przebiegu zdarzeń. Zamknięci w czterech ścianach mają tylko telefon komórkowy, komputer i swoje towarzystwo. Z czasem pojawi się też miłość.
Danielle (Erika Blanc) i Jean Reynaud (Jean-Louis Trintignant) wyglądają na parę wspaniałych paryskich burżujów: on jest przemysłowcem; bogaty i gromadzi podboje, ponieważ jego żona mu odmawia. W mieszkaniu powyżej domu porusza się Nicole (Carroll Baker), która opuszcza bardzo trudny związek z Klausem (Horst Frank). Jean ciągnie ją w swoje ramiona, zakochuje się w niej głęboko. Ostrzega go, że Klaus próbuje go zabić, na prośbę nieznanej osoby. Klaus przyprowadził Jeana do mieszkania Nicole i podczas walki go zadźgał. Morderstwo zostaje ukryte w ogniu samochodu Jeana, w którym policja znajduje tylko zwęglone ciało. Jednak Danielle czuje wizje i wyrzuty sumienia. Jest przekonana, że ​​Jean nie jest martwy i jest wspólnikiem Nicole. Podczas rozmowy przez telefon czuje jego obecność w mieszkaniu. Jest wystraszona, wymawiając jego imię. W śledztwie, policja niechętnie akceptuje hipotezę samobójczą. Klaus i Nicole, którzy przejęli majątek Jeana, lecą do Ameryki Południowej. Ale komisarz jest w samolocie.
Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą wolność. To ostatnie takie wakacje.
Głównym bohaterem American Beauty i narratorem zarazem jest 42-letni Lester Burnham (Kevin Spacey). Oto facet, który po dwudziestu latach letargu budzi się do prawdziwego życia. Impulsem do zmian staje się koleżanka córki, w typie lolitki, rozbudzająca jego zmysły. Pod jej wpływem przewartościowuje swoje życie – ćwiczy i powraca do formy fizycznej, rzuca pracę, staje się szczery i bezkompromisowy. Powraca do marzeń z młodości, które okazują się złudzeniami, bo czy palenie trawki, jeżdżenie sportowym wozem, albo beztroska „Mc-praca” uczyni go wolnym i młodym?
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

Dexter

8,4
Dexter – seryjny morderca zabijający seryjnych morderców. Jest mordercą, lecz wiele osób podziękowałoby mu za wymierzenie sprawiedliwości, której sąd nie był w stanie orzec, a raczej nie miał okazji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Dexter pracuje w policji! I to w wydziale zabójstw. Jest specem od „krwi”. Czy Dexter poradzi sobie z wymierzaniem sprawiedliwości, szukaniem morderców i graniem normalnego człowieka?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…